Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap50%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 50% [ 12 ]
Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap33%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 33% [ 8 ]
Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap17%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 17% [ 4 ]
Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap0%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 0% [ 0 ]
Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap0%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 0% [ 0 ]
Polje kukuruza sa puno strašila Vote_lcap0%Polje kukuruza sa puno strašila Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Polje kukuruza sa puno strašila Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Polje kukuruza sa puno strašila Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Polje kukuruza sa puno strašila Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Polje kukuruza sa puno strašila Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Polje kukuruza sa puno strašila Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Polje kukuruza sa puno strašila Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Polje kukuruza sa puno strašila Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Polje kukuruza sa puno strašila Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Polje kukuruza sa puno strašila Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Polje kukuruza sa puno strašila

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Polje kukuruza sa puno strašila Empty Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 2:11 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

Ovo je polje kukuruza sa puno strašila. Ovdje možete oštriti kandže na strašilima, napadati strašila, loviti vrane, krasti i jesti kukuruz, igrati se skrivača, igrati se lovice i mnogo drugih stvari. Ali pazite da ne naleti seljan i napadne vas ili vas uzme k sebi doma.

2Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 2:19 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Rina je trčkarala po polju i rušila svako strašilo koje je našla.

3Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 2:23 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

Hanna je otišla na polje. Skakala je po strašilima koje je srušila Rina.

4Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 3:35 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

Lina ukrade par kukuruza, sjede i pojede ih.

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

5Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 3:53 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

-Jesu li dobri?-pita Hanna Linu.

6Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 3:55 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

-da..- kaze Lina i pruzi Hanni kukuruze.

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

7Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 4:08 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Dođe Choco i skoči na Rinu.Njih dvije su se kotrljale niz brežuljak xD.Seljaci ih primjete.
-Vidiš li ti to Ante?-pita jedan.
-Ma vidim,vidim..Šta je to,Stipe?-pita drugi.
-Neznam..vala idemo pogledat-kaže prvi.
Choco i Rina su ih čule.Zbrisale su gore i pobjegle.

8Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 4:29 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

-aaa, ljudi!- uspaniceno vrisne Lina
-idemo svi odavde! Brze!- uzvikne Lina uzrujano i svi pobjegnu iz polja.

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

9Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila ned svi 23, 2010 9:02 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

Hanna pobjegne s njiha jedva shvativši tko je Lina, a tko je Rina. xD

10Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila pon svi 24, 2010 10:50 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

-ja imam ljubicastu kosu, a moja sestra rozu- kaze Lina trceci.
-imam ideju!- kaze Pinky
-znam sta mislis, mozemo koristiti krila, brze cemo pobjeci!- nadoveze se na to Violety
-ok, poletimo!- kaze Lina na to

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

11Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto svi 25, 2010 4:48 pm

Mia

Mia
Admin
Admin

*Lea je šetala po žitu nakon što je onaj čovjek prošao. Odjednom je začula da nije sama u žitu. Ali znala je da s njom nije čovjek već neka životinja. Iz grma odjednom skoči jedna žuta mačka. Izgledala je kao leopard: Polje kukuruza sa puno strašila Efhz4h (by:Hanna)*

Hej-reče Lea-bok!
Bok-sramežlljivo reče mačka
Kako se zoveš?-upita Lea
Ina-odgovori mačka.
Bok Ina-reče Lea- ja sam Lea. Hoćeš li samnom poći u utočište?
Može-reče Ina.

*Lea i Ina zajedno otiđu u utočište*

12Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto svi 25, 2010 5:19 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

-Ne ja sam to prije rekla!-počne se derati Shaiya.
-Pss. Idiotkinjo! Ljudi nas mogu opaziti.-šapne joj Sheiyo.
-Ti si idiot.-kaže Shaiya.
-Yo!-pozdrave blizanci Inu.
-Vi se znate?-pita začuđena Lea.
-Aham. Kad smo bili mali ostavili su nas roditelji..-počne Sheiyo.
-To je nevažno. ..onda smo putovali oko svijeta i naišli na..-počne Shaiya.
-To si i ti mislila reći! ..onda smo naišli na Inu i upoznali se s njom i njenom sestrom..-počne Sheiyo.
-..pa gdje je ona sad? Ina nas je jedina uspjela pomiriti ali samo za kratko vrijeme.-kaže Shaiya.
-Nisam te čuo!-kaže Sheiyo.
-Ionako znaš što sam mislila reći idiote!-kaže Shaiya.
-Nisam ja idiot!-kaže Sheiyo.

13Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto svi 25, 2010 8:09 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

HANNA NE PISI ZA DRUGE LIKOVE!
ZADNJA OPOMENA!
Admin-->Mod

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

14Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto svi 25, 2010 9:17 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

Oprosti, Mia mi je dozvolila. Sad

15Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto svi 25, 2010 10:01 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

OK, mislila sam da to radis jer nekad ja postam za Rinu, i ona za mene...
ali mi to smijemo jer smo sestre, a mozete i ti i Mia biti... (Lea je Miino mace) ;D

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

16Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila sri svi 26, 2010 4:03 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

'kay Wink

17Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila sri svi 26, 2010 7:12 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

hehe- nasmjesi se Lina

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

18Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila uto lip 08, 2010 2:00 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

Shaiya i Sheio dođu i maznu par kukuraza i stanu ih jest.

19Polje kukuruza sa puno strašila Empty Re: Polje kukuruza sa puno strašila pet oľu 29, 2013 5:10 pm

nejlica


Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Nejlica je krenula oštriti kandže i krenula je uzimati kukuruz pa je pobjegla malo dalje od tog mjesta i počela jesti.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Polje maslacaka

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.