Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Ejjj Vote_lcap50%Ejjj Vote_rcap 50% [ 12 ]
Ejjj Vote_lcap33%Ejjj Vote_rcap 33% [ 8 ]
Ejjj Vote_lcap17%Ejjj Vote_rcap 17% [ 4 ]
Ejjj Vote_lcap0%Ejjj Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ejjj Vote_lcap0%Ejjj Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ejjj Vote_lcap0%Ejjj Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Ejjj Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Ejjj Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Ejjj Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Ejjj Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Ejjj Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Ejjj Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Ejjj Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Ejjj Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Ejjj Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Ejjj

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Ejjj Empty Ejjj ned lip 27, 2010 2:52 pm

Lili


Gost

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

OVO JE NAJGLUPLJI FORUM NA SVIJETU I IZBRIŠITE MI VIŠE ACC! VIDI SE KO SU PRAVE FRENDICE! ONA BELLA JE IMALA POTPUNO PRAVO!

2Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 2:55 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Bok kravo sara

3Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 2:56 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

bok svinjo sara

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

4Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 2:58 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

bok stoko sara

5Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 3:17 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

bok krmetino sara

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

6Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 3:30 pm

lili


Gost

Kak ste glupe ne znate mi ni ime. Kako mogu biti stoka, Maja zna kak izgledam. Zato što je glupa ne shvaća da to nemog bit. XP

7Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 3:32 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

izgledaš ko barbika sa smeđom kosom i smeđim očima

8Ejjj Empty Re: Ejjj ned lip 27, 2010 4:50 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

ona barbika?
jedino joj je kosa ok

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

9Ejjj Empty Re: Ejjj pet lip 20, 2014 11:21 am

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Oh macke ovo je naj bolji forum u mom zivotu. A svi ostali su glupi. Oni samo meni nesto izbace i ja se odjavim. I vidim ovaj forum. Pa on je jedini a da je ok. Tacno kosa je jedino ok all nije uopste barbika mozda pig.

10Ejjj Empty Re: Ejjj pet lip 20, 2014 11:27 am

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Sad affraid  forum nije naj gluplji nego izdajni clanovi ovog foruma koji se prijave na drugi forum i traca o nama. To su glupi clanovi a ne oni koji nece da se prijave na drugi forum. Oni su dobri clanovi mi dobri clanovi necemo biti naivni da nas nadmudre izdajnicki clanovi. Mad Mad Mad Mad Mad 

11Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:19 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Tacno ovaj foum je naj BOLI a ne gori. Na ovom forumuko da je nastala carolijaa sunny A da na njemu se sve moze a na ne na ostalim.

12Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:20 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Kosa ok meni je no ok smeda molim vas pa ona je nobarbika a ne barbika. Te i izgleda bas cupavo.

13Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:27 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

O pa clanovi izdajnicki. Molim te Lili zar ne vidis da ni jedan clan nije bvz osim svinje. Macke su coll a ona svinja je izdajnicki clan cim traca i brblja o forumu laz da je glup a on je carobannn. I love you 

14Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:30 pm

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Da svinja je IC a mi ostali nismo. Pa molim vas ako je nek IC neka se javi i odjavi od drugog foruma ili ga Adimidini izbace. A ja nisam izdajnicki clan.

15Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:33 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Amine and what is IC?

16Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:37 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Aha sad mi je jasno. Hvala sto si objasnila sta je IC. Ako neko od vas ne zna sta je ic neka procita IC je izdajnicki clan. A izdajnicki clan je clan koji izdaje ovaj forum. Sta znaci izdaje to znaci da iznevjeris slucajno ili ne.

17Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:38 pm

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

So IC is as treacherous as a member.

18Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 3:40 pm

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Od sad svako ko hoce da napise IC morat ce u boji pisati. Osim ako hitno mora napisati i IC onda ne mora pisati u boji.

19Ejjj Empty Re: Ejjj sri lip 25, 2014 5:39 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

E pa bas u boji mislila sam da ces reci u zelenoj boji ili nekoj drugoj.

20Ejjj Empty Re: Ejjj sri stu 18, 2015 8:23 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

A šta vam je IC? :3

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

21Ejjj Empty Re: Ejjj sri stu 18, 2015 8:25 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Aha, kontam, sad sam vidjela, samo da znate ja ću pisati a ne IC. Smile

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.