Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap50%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 50% [ 12 ]
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap33%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 33% [ 8 ]
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap17%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 17% [ 4 ]
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap0%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 0% [ 0 ]
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap0%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 0% [ 0 ]
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_lcap0%Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Ovo je jos jedna banka ali samo drugacija. U njoj mozete:podizati novac, plaćati, dogovarati reklame...... Ovdje smiju dolaziti sve Macke. Evo ko moze dobiti sad odma novac. Recu vam za minutu.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Evo ove macke mogu dobiti novac odma: Mely, Pepe, Yeli. I niko vise ne smije dizati novac odma sad.

1. Mely 30.000 +
2. Yeli 30.000 +
3. Pepe 30.000 +

I ako Lina zeli i ona ce dobiti 100.000 novcica

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

O da Modeatori/ce će dobivati svakog mjeseca 30.000 novćića. Dali neko zeli biti Mod neka sebi osmisli 80 zadataka i uradi. Tako sam ja uradila 20 i upoznala utociste. E evo zadataka. Napisat cu ih u drukoj tabli.

4Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana Empty Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana čet lip 12, 2014 7:35 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

1. Napravi neku  macku koja ce biti pomocnica.
2. Ukrasi toj macki i napravi neku kucicu.
3. Podigni novac i pomozi nekom izgubljenom macicu.
4. Cim to uradis otidi do ove banke i uvjerite se za zastitu macica kojeg nadete.
5. Morate macica nauciti pisati i citati stampana slova.
6. Dodite kod: krojacice, kuharice i sobarice ili mozete ovdje i pomocicemo vam oko macica.
7. O dajte mu/joj ime za nju predlazemo Lili, a za njeg Mateo. To su dva predloga.
8. Sobarica ce vama i macicima dati sobu.
9. Kuharica ce vama i macicima donositi i kuhati hranu kakvu hocete.
10. A krojacica vama i macicima siti i praviti odjecu.
11. Prosetajte macice/ca u setalistu ili odvedite u lunapark,igraonicu.
12. Kupite neke stvari za hotel gdje ste s macicima.
13. Macicima/cu dati osiguranje moci i planine.
14. Dovesti macice/ca u bolnicu i viditi jesu li zdravi.
15. Ispeci puding za macice.
16. U macijoj spilji broj 81 napisati pjesmu.
17. Nacrtati sliku neke macije bajke.
18. Pomoci pronaci mamu macicima/cu.
19. Za UM blog napraviti temu.
20. Uvjeriti neku macku za nesto.
Ovo su ti zadaci, i ja cu ih sad uraditi da vam bude primjer.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Macu sam napravila ali jee ne mogu staviti. Svjetlo plave boje je ona a oci i rep tavno plave. Kuca joj je zute boje a krov smede. Nasla sam 3 macica i usvojila sam ih. Podigla sam 300.000 novcica, uvjerila sam zastitu macica.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Naucila sam ih citat i pisat stampana slova. Dosla sam kod kuharice,krojacice i sobarice. Pomogle su mi. Dala sam im ime Lili Mateo i Mickila. Prosetala sam macice.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Kupila sam stvari za hotel. To su: 4 fotelje,kauc,tv,dvd,playstayson,tablet,sto,4 stolice,odjecu i obucu,ormar,3slike macaka,krevetic i krevet,knjige,masinicu za krojenje..... Macicima sam dala osiguranje planine i mociju.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Macici su zdravi. Ispekla sam 4 pudinga. 1 Veliki a 3 mala pudinga.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Pjesma glasi: Macke su naj bolje a te gle tee poteze. Mjauuu mijauuu mjaaauuu mjauu mijau mrrrrrr miju miju mjauuuuu.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Slika macije bajke izgleda ovako Vatrena ili suncana banka- bi Emiana/Lana 793615 . Napravila sam temu. Temin naslov Mcgicna vrata vatre. Uvjerila sam jednu macku da prestane misliti stalno na psa Nia. I prestala je.

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Pa ok dosla sam.

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Evo tvoje knjige  study . jel ti se svida? Izgleda teko samo sto je tvoje boje. Stavi sve sto sam rekla sad da svi vidimo.

esmaosmic

esmaosmic
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Slika macke: na avataru
Ime macke: Lili
karakter: ljepa stidljiva voli pjevati zabavna jako dobra pomaze
moci: voda,led,snjeg,kisa,oblaci,leta,gimnastike,svjece
partner: Lio
macici: Lara,Milo,Mara.
sestre/braca: Neo
partner/ica brata/sestre Nea
macici brata/sestre: Nila/Nikil
Mama i Tata macke: mama Lanima tata Vilko

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

E bas tako treba sve da pise u knjizi.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.