Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap50%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 50% [ 12 ]
Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap33%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 33% [ 8 ]
Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap17%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 17% [ 4 ]
Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap0%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 0% [ 0 ]
Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap0%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 0% [ 0 ]
Prodaja Online #Cait_Cat Vote_lcap0%Prodaja Online #Cait_Cat Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Prodaja Online #Cait_Cat Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Prodaja Online #Cait_Cat Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Prodaja Online #Cait_Cat Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Prodaja Online #Cait_Cat Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Prodaja Online #Cait_Cat Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Prodaja Online #Cait_Cat Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Prodaja Online #Cait_Cat Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Prodaja Online #Cait_Cat Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Prodaja Online #Cait_Cat Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Prodaja Online #Cait_Cat

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Prodaja Online #Cait_Cat Empty Prodaja Online #Cait_Cat uto oľu 31, 2015 5:32 pm

Mica

Mica
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Ovu odječu i nakit i namjštaj su pravile mačke bez doma i staratelja. Tako da trebali bi ste kupiti nešto i od njih.
Prodaja Online #Cait_Cat Hwiddf -Napravila Asy.
Prodaja Online #Cait_Cat 2v8pmcz - Napravila Sharon.
Prodaja Online #Cait_Cat Zmxn6f - Napravila Asy.

2Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat uto oľu 31, 2015 5:42 pm

Mica

Mica
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Prodaja Online #Cait_Cat Os7inp - Ovo je napravila Asy. Košta 36 novčića.

3Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pon tra 06, 2015 3:59 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Želim tri spavaćice: roze,ljubičastu i crvenu. Pošalji slike u inbox imam party za 10 minuta!
Shocked

4Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat čet tra 16, 2015 6:06 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Prodaja Online #Cait_Cat 2m6lq51 - Napravila Mica, košta 100 novćića.
Prodaja Online #Cait_Cat 2r3ijcy - Napravila Micy, košta 95 novčića.
Prodaja Online #Cait_Cat 2n7f3td - Napravila Mica, košta 150 novčića.
Prodaja Online #Cait_Cat 9jn4zk Nadam se da vam se svidjelo. Jer ima još kreacija ali će stiči u ovaj ponedeljak.

5Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 17, 2015 12:03 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Mica je napisao/la:Ovu odječu i nakit i namjštaj su pravile mačke bez doma i staratelja. Tako da trebali bi ste kupiti nešto i od njih.
Prodaja Online #Cait_Cat Hwiddf -Napravila Asy, košta 36 novčića
Prodaja Online #Cait_Cat 2v8pmcz - Napravila Sharon, košta 25 novčića.
Prodaja Online #Cait_Cat Zmxn6f - Napravila Asy, jedno je 15 novčića.

6Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 17, 2015 12:31 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Prodaja Online #Cait_Cat Ix79dv - Napravila Mica, košta 100 novčića.
Prodaja Online #Cait_Cat 1zvaicm - Napravila Mica, košta 95 novčića.

7Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 17, 2015 12:47 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Ovo su našenove vrste haljina: - reče veselo Mica. Naručite ovdje koju haljinu želite i opišite koje boje bi ste htjeli Wink .
Prodaja Online #Cait_Cat Oqkew7

8Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 24, 2015 9:08 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Imami jednu novu macu koja nema dom. Zove se Amil, ima 5 godina ali je vrlo kreativna, rođendan joj je 22.5 (maja), rođena je 2009 godine. Njoj pomaže Asy, Asy se javila da ju upučuje i znate...Ovo su  Dizajnovi koje je Napravila Amil a Asy joj je pomogla:
Prodaja Online #Cait_Cat 2igodno - Napravila Amil. Košta 25 Zlatnih novčića. Asy joj nije pomogla ništa oko ovog dizajna.
Prodaja Online #Cait_Cat Wqm21 - Napravila Amil. Asy joj je rekla koji materijal da koristi. Košta 40 srebrenih novčića.
Prodaja Online #Cait_Cat 9qclcz - Napravila Amil ( Asy je napravila E). A,B,D koštaju 30 Novćića a ostalo košta 10 zlatnih novčića.

9Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 24, 2015 9:20 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Hajde kupujte nešto od mačića bez doma. I njima treba novac da si mogu kupiti bar komad hljeba/kruha.

10Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet tra 24, 2015 9:44 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

O nee!!!!!!!!!!!!!!!! - Vrisnuše nekoliko mačića i s njima i Asy. Šta je bilo istrča?! - neka mačka(odrasla mačka) iz kuhinje. Krov našeg butika nam ode! - Reče Asy zabrinuto i tužno. O ne bebe! Nestale su! - reče Amil ubrzano i iznenađeno i tužno. Štaa? - upita kuharica. Bebe mace su nestale! - reče i Asy. Ali gdje su? - upita se Amil. Možda su ih sklonili na drugi deo butika. Butik je spojen s posvajalištem za mace bez doma i roditelja.

11Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet svi 15, 2015 9:12 pm

Neferan

Neferan
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Ja bi kupila ali nemam para. Ja uzimam glumu lika Amil.

12Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat sub svi 30, 2015 11:17 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Okej. ^_^

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

13Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat sub lip 13, 2015 11:19 am

Neferan

Neferan
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Enlarge this image
Prodaja Online #Cait_Cat 1zvaicm - Napravila Mica, košta 95 novčića.
Mogu ja to kupiti?

14Prodaja Online #Cait_Cat Empty Re: Prodaja Online #Cait_Cat pet pro 04, 2015 9:20 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Nova jakna, u 7 boja!:
Plava,Zelena,Žuta,Crvena,Ljubičasta,Roza Crna.

Prodaja Online #Cait_Cat 25yveyc

Kod:
[IMG]http://i64.tinypic.com/25yveyc.jpg[/IMG]


Kod:
Košta 20 novčanica ( 40 zlatnih novčića ) i ( 80 Srebrenih novčića )

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.