Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Micina Historija Vote_lcap50%Micina Historija Vote_rcap 50% [ 12 ]
Micina Historija Vote_lcap33%Micina Historija Vote_rcap 33% [ 8 ]
Micina Historija Vote_lcap17%Micina Historija Vote_rcap 17% [ 4 ]
Micina Historija Vote_lcap0%Micina Historija Vote_rcap 0% [ 0 ]
Micina Historija Vote_lcap0%Micina Historija Vote_rcap 0% [ 0 ]
Micina Historija Vote_lcap0%Micina Historija Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Micina Historija Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Micina Historija Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Micina Historija Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Micina Historija Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Micina Historija Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Micina Historija Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Micina Historija Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Micina Historija Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Micina Historija Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Micina Historija

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Micina Historija Empty Micina Historija pon tra 06, 2015 3:43 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Ovo je Micin cjeli život. Ovdje ću pisati svaki dan šta se desi Mici. Prva stranica
Mica kao novi član Utočišta
Pokušala sam se registarovati ali mi je trebalo otprilike pola sata (30 min) da se registrujem. A za Login mi je trebalo 2 minuta(120 sekundi). Predstavila sam se. Uredila sam si profil,Avatar. Ali još nisam našla prijatelje. Pa sam dodala Esmu,Micy i Emianu. Shvatila sam da je ovo forum bez novih članova pa sam odlučila da pozovem prijatelje na foru. Ali moji prijatelji su odbijali. Ja sam bila tužna Sad . Zatim sam došla u Vatrenu ili Sunčanu banku i dobila 3.000 novčića. Bila sam pree sretna. Zatim sam krenula u restoran Vinilalan. Pozvala sam majstore da mi izgrade veliku vilu. Vila prema nacrtu treba da bude velika kao palača od zlata i srebra. Vila treba da bude velika 4 puta veća od normalnog dvorca. Čekala sam i čekala. Ali Vila još nije završena. Ja mala ne strpljiva maca morala sam nešto poduzeti jer uskoro je počela padatikiša. Uzela sam stan u Meow Hotellu. Uzela sam najljepšu sobu,u sobi je sve bilo najljepše i najbolje i najorginalnije. Bilo mi je dosadno čekati pizzu pa sam odlučila siči u restoran i naručiti dolje pizzu. Pozvala sam Lilly i Asi. [quote="Asi"] Ohh možemo igrati šah ili istinu ili izazov?
Lilly je napisao/la: Ne. Zašto bi smo to baš to igrale? Možemo igrati istinu ili izazov ali šah ma daj nismo mi stare babe kraljice da igramo šah.
Mica je napisao/la:Igramo istinu ili izazov! Ja prva. Asi istina ili izazov.
Asi je napisao/la: Izazov.
Mica je napisao/la: Umoči svoju kosu u WC šolju Razz .
Asi je napisao/la: Ok sad ja! Mico istina ili izazov?
Mica je napisao/la: Istina!
Asi je napisao/la: Jesi li ikad pojela salatu s puževima?!
Mica je napisao/la: Ne,naravno da ne.
Lilly je napisao/la: Sad ja. Asi istina ili izazov?
Asi je napisao/la: Izazov.?
Lilly je napisao/la: Pojedi 4 hamburgera,dvijepizze i 2 litre kisele vode popi za 1 sat!
I mi smo se igrale i tako smo i pustile film i zaspale. Nisam rekla da smo imale pidžama party.

2Micina Historija Empty Re: Micina Historija čet tra 09, 2015 6:35 pm

Mica <3

Mica <3
Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Ustala sam iz kreveta i rekla: Ahh kako je ljepo jutro. Zatim sam se presvukla,obavila ličnu higjenu i pojela za doručak paštetu argetu. Zatim sam došla u Akcija!!!!!!!!!!!!! i rekla:
Mica je napisao/la: Ja vam mogu svašta crtati. Zvaršila sam likovnu školu tako da znam vam sve ljepo nacrtati. Samo recite.
Bila sam jako sretna. Zatim sam krenula u Vatreni restoran u igraonici za macice vatre . Bila sam 2 sata(120 min) na tamo. Bilo je zabavno. Igrala sam se s mačićima, a zatim me je Lilly zvala da jedem piletinu s žara. Razz Njam je. I zatim sam zaspala. To je ceo moj dan.

3Micina Historija Empty Re: Micina Historija sri lis 07, 2015 7:50 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Krenula sam se naginjati i neka maca me je gurnula u rijeku!

Mica: Aaaaaaaa! Davim se!......................... Uhh to je sve bio samo san! Zašto sam zaspala u haljini??...... Aaa daaa... To je zbog jučerašnje žurke! Gladna sam! Mogla bi pojesti one mamine domaće kolače. Ako je ostao koji. Jučer su baš navalili na njih! /Našla sam jedan u kuhinji, u frižideru\\ To ostao je jedan! / Pojedam ga! Ma dosadno mi je! Idem na pidžama party kod Emilly! je napisao/la:

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

4Micina Historija Empty Re: Micina Historija pet stu 13, 2015 10:39 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

13.11.2015

Baksuzan dan

U jutro sam pala s kreveta. Rastezala sam se, i rastezala. Kad odjednom ugledam, pored mene krevet, a ja na podu. Digla sam se s poda, i počela spremati za Mačiju školu. Mama je ranije ustala, još u 07:00 i otišla na posao. Ja sam ustala u 08:30, i počela se spremati. Kada sam prala zube,vidjela sam neko pismu ( Crveni omot sa šišmišima ), začudila sam se njegovom izgledu i uzela ga.....

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

5Micina Historija Empty Re: Micina Historija pet stu 13, 2015 10:40 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Mrzelo me da pišem, sutra nastavljam!
Micina Historija 879509 Micina Historija 411303 Micina Historija 42657

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

6Micina Historija Empty Re: Micina Historija uto pro 01, 2015 5:14 pm

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

1. 12. 2015
Micina Historija

Sunčeve zrake, prozirale su kroz moj, otvoreni prozor. Ja sam spavala, i probudila se.

Sve je bilo normalno.

Kao obično jutro.
Došla sam na ogledalo, u kupaoni, izvadila četkicu i pastu, i krenula trljati zube.

Žmirkala sam lagano, otvarala oči, i u ogledalu sam videla sebe! Ali bila sam sva, sva siva!
Mica( Ja ) : Aaaaaaaa! Micy! Zarazila si me! Nemogu da verujem da sam dobila Sivolipsu! ( ja sam izmislila )

Micy, je iskočila iz kreveta, i rekla: '' Ja sam te,  šta?! ... ''
Mica ( ja ): Hmmm, pa zar ništa ne primjećuješ? ''
Micy: Ammm ( gleda oko mene ) Ne??... Shocked
Mica: Ne??! Ne. Ne!!!!! Pa kosa mi je crna!

Micy: Aaha.. Kontam, konačno si se ofarbala!
Mica: Hooohhhhhh! Ne! Nisam se ofarbala, nego mi je kosa odjednom crna! I pogledaj ovo, i oči su mi sive!

Micy: Pa?

Mica: Pa? Pa. Pa!!!!! Čuj pa! Woow! Ti si me zarazila Sivolipsom! Ohhh! Dovoljno je što su nam roditelji otišli u Njemačku, i sad sigurno piju Milkshake!
Micy: Tek sad kontam... I zato si me probudila?

Mica: Pa ne'k sam! Tako ti i treba kad si me zarazila, Zarazo!
Micy: Hey,hey... Polako. Nemoraš odma u jutro!
Mica: Šta u jutro? Uglavnom, ja sa Sivolipsom, nemogu u školu, ni napolje, niti bilo gde van naše villurine!

Micy: Pa? Super, ne idemo u školu. Smile
Mica: Ne, nije super! Danas smo imali glasanje za školskog/školsku novinarku. Imala sam dobru šansu za novinarku.
Micy: Zar ti ne bi bilo bolje da si predsednica?
Mica: Pa i jesam. Ajoj! Sad Za sve si ti kriva! ( odurnem je ) Mrzim te!
Micy: Pa ako ti je to toliko bitno, idi pa pobedi!

Mica: Nemogu! Imam Sivolipsu! Zarazit ću i ostale!

Micy: Aham... A hoćemo li u prodavnicu? Znaš da imamo viška novčanica i novčića. Smile
Mica: Nemožemo, jer smo bolesne! Moramo nekako ozdravit, prije nego što krene glasanje, ali kako?
Micy: Možemo jedino da te ofarbamo  u roze xD
Mica: '' Hey, pa to i nije loša ideja! Smile
Micy: Ofarbat ćeš se u roze? Sa pravom farbom?
Mica: Nop'' Uzet ću roze šminku, i našminkati se. A ostale sive mrlje ću sakrit odjećom!
Micy: Misliš da će da upali? A šta ako i dalje zaraziš druge?
Mica: Jao, da! Zato neću se nikom, ono baš približavati! ( odlazim do ormara )
Micy: Hey, Mico, gde ćeš?
Mica: Do ormara!
Micy: Aham...
----------------------------------------------------------------------------------
20 min kasnije...
----------------------------------------------------------------------------------
Mica: I šta misliš? ( OKRENEM SE )
Micy: Pa da nisam znala da se šminkaš, ja bi rekla, normalno!
Mica: Eto sad mogu na glasanje!

Micy: Možda neko glasa za tebe, idi prvo u radnju.
Mica: Ajde, dobro! -.-

To se sad trenutno dešava, tako da nastavak ide kasnije!

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Micina Villa

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.