Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Šetalište Vote_lcap50%Šetalište Vote_rcap 50% [ 12 ]
Šetalište Vote_lcap33%Šetalište Vote_rcap 33% [ 8 ]
Šetalište Vote_lcap17%Šetalište Vote_rcap 17% [ 4 ]
Šetalište Vote_lcap0%Šetalište Vote_rcap 0% [ 0 ]
Šetalište Vote_lcap0%Šetalište Vote_rcap 0% [ 0 ]
Šetalište Vote_lcap0%Šetalište Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Šetalište Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Šetalište Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Šetalište Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Šetalište Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Šetalište Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Šetalište Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Šetalište Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Šetalište Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Šetalište Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Šetalište

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Šetalište Empty Šetalište čet srp 16, 2009 8:32 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Rina luta šumom i naiđe na prazno mjesto i odluči da će to biti šetalište.Odlučila g je urediti.Nakon 1 sata ovako je izgledalo:
Šetalište 29bo65x
-ajme,napokon je gotovo-kaže Rina sva znojna i popije malo vode desno iz jezera.

2Šetalište Empty Re: Šetalište pet srp 17, 2009 6:50 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

Micy je hodala šetalištem, i spazi nešto iza drveta što se treslo (od straha).Priđe Micy drvetu, i zgrabi to što god da je, mislila je da je zec, prinese ustima, kad odjednom to biće počne govoriti:
-Nemoj me pojesti, nemoj me pojesti.
Micy odmakne to biće od usta, i vidi da je to samo jedno maleno mače.I kaže mu:
-Ahhh kako si me preplašila.Čije si ti mače?Ili nemaš dom? - upita ju Micy
-Nemam dom... - odgovori joj mače
-Ne brini, uzeti ću te k sebi, i kada me netko pita čije si ti mače ja ću odgovoriti da si moje.
-Hvala vam...
-Govori mi ti jer sam sada tvoja mama.
-Ok...
Bilo je to jedno slatko malo svijetlo sivo mače.Micy ga je uzela i odvela u špilju.-->špilja.

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

3Šetalište Empty Re: Šetalište pet srp 17, 2009 6:58 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Rina pošne šetati i vidi da se grmlje isto trese.Znajući da su to mačići izvadi ih,uzme u ruke,i odnese u špilju da budu kod nje dok ne nađu dom.
-znam!potražit ću neko mjesto,gdje će biti napušteni mačići i tamo će ih svatko moći uzeti.
Dođe Rinin ljubimac i Rina ga vidi.
-joj!nisam ti dala ime!nazvat ću te Hoshiko.Hoshiko,odnesi ove mačiće u špilju da se igraju sa Shadowom dok ja ne nađem neko mjesto-kaže Rina i da mu mačiće.Hoshiko ih uzme i ode do špilje.

4Šetalište Empty Re: Šetalište ned ruj 13, 2009 1:43 pm

Minako

Minako
Admin
Admin

Rina dođe i vidi da nešto viri iza drveta.Potrči u smjeru tog drveta i uzme u usta...To je bio čarobni štapić.Podsjećao ju je na štapić Harry Pottera xD kojeg je gledala kad je bila sama,samo je došla do prozora i gledala....uzme štapić u ruke i na tren se začudi.
-štapić na Utočištu Mačkica?-pita Rina zbunjeno,uzme štapić i otrči u špilju.

5Šetalište Empty Re: Šetalište pet ruj 25, 2009 6:00 pm

Lina

Lina
Admin
Admin

aghr, to je kamen...
micy priđe sjajnom predmetu i vidi da je to ogledalo (zrcalo) i ponese ga u špilju...

https://utociste-mackica.forumcroatian.com

6Šetalište Empty Re: Šetalište uto lip 08, 2010 1:31 pm

Wiz

Wiz
Admin
Admin

-Uh. Napokon malo odmora!-kaže Miyako i sjedne na kamen.

7Šetalište Empty Re: Šetalište pet oľu 29, 2013 6:40 pm

nejlica


Tek sam došao/došla
Tek sam došao/došla

Nejlica je tu krenula šetat odjednom je postalo malo vruće pa je otišla do vode i napila se malo pa je onda nastavila šetati.

8Šetalište Empty Re: Šetalište čet svi 22, 2014 11:02 am

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Rina dosla da se seta i cuje neki mali plac iza grma Rina malo proviri i pogleda jedno malo sareno mace. Pa utom dode i Micy. Micy rece joj jeste slatka mala maca jeli ima dom ako nema da ga potrazimo rece Micy. Rina rece moze i  onako smo cjelu subotu provele gledajuci tv. Micy upita mace dali ima ime mace rece ne mam. A Rina rece e pa zvat ces se Masa. Masa rece moze a Minako dode i rece tu je to mace a mama maca je ga trazila cjeli dan i noc. Konacno da nademo macu a Rina rece  zove se Masa Minako rece pa tako je i mama rekla da se zove a samo me zanima di su te kifle sa sudukom gladna sam od trazenja rece Minalo. A Micy rece tu su samo malo visen Minako isto to rece samo malo vise salis se pa vece je od mene.  Kako hoces Minako je ne znam za tebe ali je cu pojesti jednu pa idem u spilju rece Micy i Rina.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.