Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Grupa vatrenih mackica Vote_lcap50%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 50% [ 12 ]
Grupa vatrenih mackica Vote_lcap33%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 33% [ 8 ]
Grupa vatrenih mackica Vote_lcap17%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 17% [ 4 ]
Grupa vatrenih mackica Vote_lcap0%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 0% [ 0 ]
Grupa vatrenih mackica Vote_lcap0%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 0% [ 0 ]
Grupa vatrenih mackica Vote_lcap0%Grupa vatrenih mackica Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Grupa vatrenih mackica Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Grupa vatrenih mackica Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Grupa vatrenih mackica Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Grupa vatrenih mackica Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Grupa vatrenih mackica Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Grupa vatrenih mackica Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Grupa vatrenih mackica Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Grupa vatrenih mackica Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Grupa vatrenih mackica Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Grupa vatrenih mackica

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Grupa vatrenih mackica Empty Grupa vatrenih mackica sub lip 14, 2014 1:37 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Ovo je grupa vatrenih mackica. Tu ce sve macke vatre ili slicno biti na okupu. Recicu sve ostalo za 10 sekundi.

2Grupa vatrenih mackica Empty Re: Grupa vatrenih mackica sub lip 14, 2014 3:48 pm

emiana<3

emiana<3
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Kod:
Modeator/ica Emiana/Lana. Ovo je otvorena grupa. Ako ocete da budete clan. Napisite: Moje ime je___. Ja zelim biti clan.
U glavnom napisite: ime macke, slika vatrene macke, karakter, moci koje vatrene ima, simbol znanja. To je sve potrebno za pravog/pravu clana.

3Grupa vatrenih mackica Empty Re: Grupa vatrenih mackica sri srp 29, 2015 10:48 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Kod:
Moje ime je Mica. Ja zelim biti clan.

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

4Grupa vatrenih mackica Empty Re: Grupa vatrenih mackica sri srp 29, 2015 10:56 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Ime mačke: Mica
Slika vatrene mačke: Vidi Avatar
Karakter: Zavisi kako se osječam.
Moći: Sve moći u Svemiru.
Simbol znanja: Lav

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

5Grupa vatrenih mackica Empty Re: Grupa vatrenih mackica sri srp 29, 2015 11:06 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Bit će najbolje da ja odem do izvora iz vulkana  Rolling Eyes
Ali nezz kako ću da odem kada nemam onu obsidian kartu Sad
Emiana de im molimte reci da imam 100 zlatnih novčića ali da nmg im ih dati. Jedino mogu 200 običnih.
Stražari na ulazu: Nemožeš tek tako uči. Ili nam daj 100 zlatnih ili nećeš uči! Jasno Mico??!!!! je napisao/la:Mica: Jasno. Sad Ali 100 zlatnih je 200 običnih novčića. Sad

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

6Grupa vatrenih mackica Empty Mica kao pomoćnica svima na forumu sri srp 29, 2015 11:25 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Mica: Evo vam budale vaših 200 novčića ! je napisao/la:- da im 200 običnih novčića i uđe.

Emiana: Dobrodošla Mico u naš vatreni tim! Ovo je jedan mali djelić našeg svjeta. Pokazat ćemo ti gdje će biti tvoja vatrena villa, no nju moraš napraviti sama. Naprimjer; na vidiš da je ispod lava, ali ako staneš tu nećeš propasti, jer te drži staklo. Ovdje gdje je sve prrazno imaš šansu već da počneš graditi svoju prvu vatrenu kućicu. Ali sve dokle ne vidiš znak na kojem piše: Kraj Mica Mačić teritorija, kada to vidiš tu preko toga ne gradi ništa. A isto tako i gdje piše: Početak Mica Mačić teritorija. Ostalo me slobodno pitaj u box. je napisao/la:- pokaže joj odatle cjeli Fire World. I dovodi je do njenog djela izgradnje.

Mica: Hvala ti puno Emiana! Već lagano ću si izgraditi veliku zgradu, jer mi je teritori strašno velik! je napisao/la:- krene stvarati čarolijom. Very Happy

Emiana: Nema na čemu. Ali do zalazka sunca moraš barem neku kolibicu izgraditi jer ovdje ti se krenu stvarati svakakva čudovišta koja ti mogu vrlo lako naštetiti. je napisao/la:- odlazi u svoj veliki teritori.

Mica: Okey! Ma da sam već završila 5 zgrada i 18 kućica,7 villa i 3 parka,4 različitih vrsta shopa, i igralište završavam. je napisao/la:- Kreće padati mrak, a Mica ulazi u svoju villu. xD 

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

7Grupa vatrenih mackica Empty Re: Grupa vatrenih mackica sri srp 29, 2015 11:28 am

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Krenula su se stvarati noćna čudovišta.
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.