Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!

Join the forum, it's quick and easy

Utočište Mačkica
Dobro došao/la na Utočište Mačkica (UM). Ovo je RPG forum. Registriraj se i naravno, zabavi!
Utočište Mačkica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je RPG forum o mackama. Vi ovdje glumite macku. Forum je trenutno na velikom preuredjenju, pa necete moci postati, ali se svejedno regajte. Uredjivanje foruma zavrsava 01.06.2010. UM Admin Team

Evo, napravili smo novo natjecanje za vas! Da biste se prijavili na njeg kliknite OVDJE! Tu imate sve sto je potrebno da biste ucestvovali na natjecanju. Svima vam zelimo srecu. UM Admin Team
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku



Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost. :: 1 Bot

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 87, dana ned tra 15, 2012 4:35 pm.
Poll

Kakav je ovaj forum?

Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap50%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 50% [ 12 ]
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap33%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 33% [ 8 ]
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap17%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 17% [ 4 ]
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap0%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 0% [ 0 ]
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap0%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 0% [ 0 ]
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_lcap0%Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 24

Latest topics
» Price
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptyčet sij 28, 2016 10:40 pm by Micyxd

» Ukrašavanje slika i pomoć od Mice
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptypon sij 18, 2016 4:14 pm by Micyxd

» Uputstvo za učlanjenje na forum
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptysub sij 09, 2016 12:14 am by Micyxd

» Prijava mačaka
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptypet sij 08, 2016 11:59 pm by Micyxd

» Posaljite neki link ili slicno
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptysri sij 06, 2016 5:37 pm by Micyxd

» Serije, Aniacije, filmovi...
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptysri sij 06, 2016 5:29 pm by Micyxd

» ooooo nnnnneeeeeccccceee nnniiikkoo ddaa pprriicca
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptyčet pro 24, 2015 2:18 pm by Aki

» Posvajalište #Cait_Cat
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptypon pro 21, 2015 1:15 pm by Aki

» Ja sam Bella
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Emptypon pro 14, 2015 3:20 pm by Micyxd

Pravila za nove macke
Drage moje mica-mace.... Vidjeli smo da neki od vas kad se regaju stave 3000000 i vise novcica... da mi nebi morali da vam sami stavljamo svi cete u pocetku stavljati 3000 novcica! Ime cete staviti bilo koje. najbolje ime po kojem ce se vasa macka zvati. Za vise pitanja obratite se u kutak za goste. UM Admin Team
Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik

You are not connected. Please login or register

Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige...

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Micyxd

Micyxd
Upoznajem utočište
Upoznajem utočište

Ovdje su sve:
TV Emisije,Serije,Filmovi,Klipovi,Crtani,Animacije itd...
Ovdje su također i novine,časopisi,knjige,romani...

https://utociste-mackica.forumcroatian.com/
Share this post on: reddit

Micyxd

Postaj sub srp 11, 2015 12:46 am by Micyxd

New na svim TV kanalima, i novinama!:

Otkuda ovo?! Pogledajte ovo moćno čudo! Šta je to? Kakvo je ovo stvorenje? Da li ja to umišljam? Odgovorite mi molim vas.
Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... Vsnhqq

Niti jedna mačka nije znala što je ovo, dok nisu saznali što se desilo:
Erlla: Sestro! Idem se malo šetati u šumi, u parku MeMo.
Sestra Merlla: Okey!- spustila tel s uha i rekla, pa odma nastavi pričati.
Erlla se šetala parkom, vidjela je razne ljepote i odjednom je vidjela 2 puta pored kojih je bio znak;
Na putu s desne strane pisalo je: MeMo jezero& MeMo livada.
A na putu s Ljeve strane pisalo je: Napuštate park MeMo i ulazite u ______.
Erlla kada je pročitala što piše, zanimalo ju je što li je na putu s ljeve strane, jer nije ni pisalo, pa je ona odlučila da ode na  teritori krvoločnih, đinovskih, bjelih vukova s cjelim crvenom očima, ali to ona nije znala. Erlla ima 7 godina, pa je odlučila da ode, da bi saznala što je tamo, jer je toliko radoznala. I kada je Erlla se mirno šetala, vidjela je da je ispred nje staza nestale, tu je bila suha trava i ostatak presušene šume. Ona je ipak odlučila da nastavi šetati, ali nakon 1 sat šetnje, ona se pitala zašto li je ta šuma toliko pusta i suha kao pustinja, ona je osjetila da na tom mjestu nije bilo vode, čak ni tlo nije imalo ni kap vlažnosti. Napokon, se krenula zapitkivati:
Zašto li nema ovdje niti jednog stvorenja?
Zašto je ovdje toliko vruće, a nigdje ne vidim sunce?
Zašto li je...?- pto je to bilo?!- čuo se neko brzo i munjevito proljetanje iza suhog drveta.  Plašim se, imam osječaj da je neko ili nešto iza mene.- rekla je u sebi, i okrenula se. Aaaaaaaaaaaaaaa!- počela je trčati najbrže što je mogla, i vidjela je tog nekakvog divovskog, bjelog vuka s crvenim očima. Udaljila je se 7 kilometara od njega. I iza suhog žbunja vidjela je neki smeđi,dugački mačiji rep. Ona je krenula korak nazad i vidjela je Čovjek Mačku.
Erllla: Aaaaaaa!
Ona: Aaaaaaaaaaa!.......... K'o si ti? Zašto imaš ljubičaste oči? I zašto imaš kosu i krila? Što si ti? Ptica-mačka?
Erlla: Ja nisam ptica-mačka! Zašto ti imaš mačije uši i rep? I što si ti? Mutant čovjek?- upita inatski i krenula je korak nazad.
Ona: Ja nisam Mutant-čovjek, ja sam Kate! Nemoj da te zaledim!
Erlla: Nisam znala da imaš moći? Hahaha! Zar postoji čovjek a da ima moći? Pokazaću ti je što su to...
Kate: Nemoj ti meni pokazaću ti ja...- i zaledi Erlli šape.
Erlla: K'o si ti monstrume Kate? Šta želiš od mene? Nemoj da te zapalim, i da ti prospel na glavu tekući kamen!
Kate: Nisam znala da mačke imaju ruke i moći, ti si obična mačka, a sada ćao Erll...a!- Prosu neki prašak po njoj, i odvede ju u neki mini grad čovjek mačaka.
Erlla: Gdje sam to ja?- polako otvara oči. Što?! Gdje sam ja stvarno?! Zašto su svi tako obučeni,kao naučnici i osobe koje rade u laborotoriju? Zašto je oko mene ovo staklo?!
Aynn( neka od njih): Draga, od danas na tebi radimo eksperimente! Uskoro ćemo vidjeti zašto imaš krila,kosu,moći,ljubičaste oči...- i zašto umeš govoriti... Sve ćemo otkriti.
Newy: Znaaš već krećemo da saznamo koja je tajna tvojih krila.
Erlla: Makni ruke od mojih krila! Roarrrr! Roarr!



TO JE BILO TO ŠTO SMO OTKRILE MACE! ČUVAJTE SE I NE IDITE TAMO! OVO NAM JE JAVILA Taylor!
Hvala vam što ste nas gledali! Vidimo se vrlo uskoro!
Ćao!

Aki

Postaj čet srp 16, 2015 11:54 am by Aki

Pa to je strasno!!!!!!! Necu da i mene otmu te macke! - rece Aki.

Micyxd

Postaj pon ruj 21, 2015 2:14 pm by Micyxd

Meow novost!

Mačka Renninand, postavila je toliko bezobraznih postova da se treba izbaciti s foruma, hitno!
Evo vam link da se ne bi pomješalo:
https://utociste-mackica.forumcroatian.com/u92
Potrudili smo se da pokušamo da pošaljemo točan link, ukoliko je link ne ispravan ili pogrešan evo ovaj:
https://utociste-mackica.forumcroatian.com/u92
Nadamo se da je točno.
A koja li je reakcija na ovo saznajte uskoro.

Imamo a sada prognozu:

Prognoza Utočište Mačkica

Iduća Tri dana:


Utočište Mačkica TV,Novine,Časopisi,Knjige... 2u631p2

Kod:
[IMG]http://i60.tinypic.com/2u631p2.jpg[/IMG]


Hvala na pažnji i ugodan ostatak dana : )

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.